L, 6.03.2021

Kerli Nõu esitleb uut reisiraamatut virtuaalselt

Maailmarändur Kerli Nõu reisil.

FOTO: Anna-Maria erakogu

20. jaanuaril kell 19 on kõik huvilised oodatud osa võtma virtuaalsest reisijuttude õhtust, kus maailmarändur Kerli Nõu vaatab tagasi ülesajale külastatud riigile ja meenutab põnevamaid seiku.

Raamatuesitlusel on fookuses 5 nädalat kestnud sooloformaadis maailmareis, kruiisilaeva müüdid ja tegelikkus ning hingematvaim ekskursioon ainsasse teadaolevalt eksisteerivasse vulkaanikraatrisse, mis lössi pole vajunud.

Jälgi esitlust Facebookis!

«Mina ja maailm. Valitud lugusid 102 riigist».

Raamat

«Mina ja maailm. Valitud lugusid 102 riigist» II osas jagab 37-aastane Kerli Nõu muljeid maailma madalaimast paigast, Surnumere äärest Iisraelis, vulkaanikraatri seest Islandilt, jalutab külg ees Bill Gatesi poolt maailma õudust tekitavamaks paigaks ristitud Lõuna-Koera ja Põhja-Korea vahelise piiri maaalusest kaevikus number kolm, ristleb maailma paremikku kuuluvatel kruiisilaevadel. 

Teosest selgub, miks isad Tongal ei või tütreid kallistada, kui lühike on maailma lühim liinilend, millises riigis võib avalikus kohas särgita viibimise eest türmi sattuda ja millest Bora Bora ookeanilainte kohale ehitatud bungalod tegelikult alguse said.

Teose II osas on kaetud 40 riiki, sealhulgas üksinda reisitud viis nädalat ümber maailma. 2017. aastal ilmunud «Mina ja maailm» esimeses osas oli juttu 55 maast. 

Kerli Nõu on oma vanuseklassis enim reisinud eestlane, kes on külastanud kõiki seitset kontinenti (ka Antarktikat), sõitnud rongiga mööda Trans-Siberi raudteed Pekingist Moskvasse, luksuslikema Rovose rongiga Aafrikas Lõuna-Aafrika Vabariigist Zimbabwesse, ristelnud maailma parimate kruiisilaevade hulka kuuluval Seabourn Questil läbi Suessi kanali Dubaist Veneetsiasse ja Silversea laevaga Hongkongist Singapuri.