P, 20.09.2020

KATKEND ⟩ «Laste intensiivraviosakonnas valitseb teistsugune õhkkond. Kõik on vaikne. Tõsine»

FOTO: Shutterstock

Loe katkendit Apollo kuu raamatust «Pärast lõppu». Clare Mackintosh on menukas ja mitmeid auhindu võitnud kirjanik, kelle teoseid on maailmas müüdud enam kui kaks miljonit ning kelle sulest pärineb ka raamat «Ma lasen sul minna», mis oli 2015. aastal kõige kiiremini müüv uue krimikirjaniku teos. See ning Clare’i teine ja kolmas romaan «Ma näen sind» ja «Laske mul olla» tõusid The Sunday Timesi edetabeli tippu ning kokku on neid tõlgitud rohkem kui 35 keelde.

Tellijale Tellijale

Maxi ja Pipi suhe on nii kindel, kui üldse olla saab. Nad on kallimad ja parimad sõbrad – kõigutamatult. Siis aga jääb nende poeg haigeks ja arstid usaldavad poisi ellujäämise küsimuse nende kätesse. 

Max ja Pip seisavad silmitsi kirjeldamatult kaaluka otsusega, ent esimest korda elus ei jõua nad üksmeelele – kumbki soovib pojale erisugust tulevikku. Neid mõlemat muserdada ähvardava võimatu valiku tagajärjel pole miski enam endine. Aga pärast lõppu võib veel kõike juhtuda … 

Võimas, meeliülendav ja lootusest tulvil romaan «Pärast lõppu» on kaasahaarav ja lennukas, sügavalt isiklik lugu armastusest, abielust, vanemapõlvest ja käimata jäänud teest. Mackintosh, kelle romaanist õhkub ääretut emotsionaalset väge, aitab lugejail mõista, et vahel on lõpp kõigest järjekordne algus.